אודות

דארקסטון זו אחת החברות המובילות בייבוא משטחי שיש איכותיים מהחברות היוקרתיות בענף כדי להציע לכם את ההתאמה המושלמת והמדויקת ביותר לכל עיצובסגנון ואורך חיים החברה משתמשת במכשור הדיגיטלי המתקדם בעולם ומקפידה על עבודה מקצועית איכותית ובלתי מתפשרת לכל אורך הדרך

אבני הדרך שלנו

חברת דארקסטון הינה חברה מובילה לעיבוד שיש המשמשת כמורשה של אבן קיסר וחומרים מיוחדים נוספים. ברשות החברה יש מפעל גדול בחדרה ושני אולמות תצוגה בנתניה ובצומת סגולה ובהם היצע רחב של שיש. ההיצע הרחב מאפשר לכל מעצב, אדריכל, קבלן, יזם או לקוח קצה, להגיע לבחירות הנכונות ביותר ולעצב כל בית באמצעות שיש בגוונים ובמרקמים שונים, בהתאמה לצרכים פונקציונליים ולהגדרות הטעם האישי של הלקוחות.
מלבד עבודה עם שיש איכותי חברת דארקסטון מקפידה להשתמש במכשור מתקדם לעיבוד, מדידה וחיתוך שיש. למעשה החברה נעזרת במכשור דיגיטלי מהמתקדמים בעולם, לרבות:

מכשיר Proliner – המבצע שבלונה דיגיטלית עם מדידה מדויקת
מכשיר CNC – המבצע חיתוך מדויק לאחר מדידת ה- Proliner

בעזרת ניסיונה של החברה והמכשור המתקדם שעומד לרשותה יתאפשר לכם להגשים כל חלום וחזון עיצובי במטבח, באמבטיה או בחללי הבית השונים ולבחור את המשטחים בהתאם לתכנית עיצובית ולסגנון מועדף. החיתוך של לוחות השיש מתבצע בהתאם לתוכניות המטבח לכן ההמלצה שלנו היא להגיע אלינו ולבחור את לוחות השיש כאשר יש בידכם תכנית או לחלופין הדמיה של המטבח, מידות מדויקות ועובי מועדף. מכאן ואילך תפקידנו לוודא שהשיש יתאים למיקומו המיועד, לסגנון החיים בבית ולצרכי הדיירים שעבורם הוא הוזמן.

כשיש שיש איכותי אפשר לישון בשקט

השיש הוא הכוכב הבלתי מעורער של הבית המודרני. הוא נמצא במטבח ובחדר האמבטיה, מעטר את הקירות ומקבל את פני האורחים בחדרי מבואה. הוא מלוטש, מתוחכם ומותיר רושם יוקרתי בזכות תכונות ומאפיינים הייחודיים רק לו. הוא איכותי, תכליתי ומאוד אסתטי, ואין ספק שהבחירה בשיש תצדיק ותוכיח את עצמה לאורך שנים רבות.

חשוב להבין שבזירת השיש ישנם המון שחקנים ולכל סוג יש מאפיינים ייחודיים. כדי להגיע לבחירות הנכונות ביותר יש להכיר את המאפיינים הייחודיים לכל סוג ולהתאים אותם לצרכים ולעיצוב. אנו כאן כדי ללוות אתכם לכל אורך הדרך, החל בבחירת השיש, דרך מדידתו וחיתוכו בצורה מדויקת להפליא ועד התקנתו באתר. כל זאת ועוד כדי שתזכו להתאמה האולטימטיבית והאופטימלית לחזון העיצובי ועל מנת שהתוצאה תהיה כמה שיותר יפה ומרשימה. זמן האספקה שלנו הוא עד 10 ימים, כולל ההתקנה וייבוש חומרי האיטום, כך שמומלץ לתזמן את בחירת השיש לקראת הכניסה לבית ותוך התייחסות לזמני האספקה שלנו.

איכות, שירותיות, מקצועיות וזמינות אלו הם מרכיבים בלתי נפרדים מהשירות שאנו מספקים ומלווים אתכם לכל אורך הדרך, החל משלב הייעוץ הראשוני ועד לרגע ההתקנה. אנו נהיה כאן עבורכם גם לאחר מכן, שמחים להציע לכם שירות זמין ומקצועי ואיכות בלתי מתפשרת בכל שלב ושלב.

בואו להתרשם עוד היום

צרו איתנו קשר