גלריית עבודות – מטבחים

המטבח הוא הלב הפועם של הבית, וכיום בבנייה המודרנית הוא פתוח לעבר הסלון, לכן חשוב לשמור על סדר וארגון וכדאי להשקיע במשטחי עבודה משיש עמיד וחזק או במשטחי עבודה משיש סינטטי. בחירת משטחי עבודה, אריחי ריצוף וחיפויי קירות למטבח אינה דבר של מה בכך – זו החלטה העומדת להשפיע על חייכם לאורך שנים, לכן הנכם מוזמנים להתייעץ עם המומחים המנוסים של חברת דארקסטון.

חברת דארקסטון מתמחה בעיבוד שיש ואבן סינטטית, החברה מורשה מטעם אבן קיסר ומותגים נוספים. לחברה יש מפעל גדול ומתקדם בחדרה ושני אולמות תצוגה, בהם תוכלו לקבל הסברים, לצפות מקרוב במוצרים ובעיצובים האפשריים, ולקבל ייעוץ מקצועי כדי לבחור נכון משטחים וחיפויים למטבח הביתי –  בהתאמה מדויקת לצרכי העיצוב ומגבלות התקציב שלכם.

 

חברת דארקסטון מייצרת ומתקינה משטחי עבודה משיש טבעי או סינטטי מסוגים שונים של שיש, למשל שיש אבן קיסר, גרניט, קוסנטינו, למינם, סילסטון ודקטון. אנו מעבדים ומשווקים משטחי עבודה, אריחי ריצוף וחיפוי ומוצרים נוספים משיש לעיצוב המטבח בהתאם לטעם האישי שלכם. לבחירתכם מגוון רחב של משטחי שיש למטבח בשלל גוונים, טקסטורות, דוגמאות ורמות גימור, כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי ולסיוע לבחירת המטבח המושלם והמתאים ביותר עבורו.

אם גם אתם מעוניינים לשדרג ולשפץ את המטבח הקיים, ואם רכשתם דירה ואתם רוצים לשדרג את המטבח עם שיש איכותי, עמיד ויוקרתי – הגעתם למקום הנכון!.

המומחים של דארקסטון יסייעו לכם לעצב ולשדרג את המטבח הביתי, ואתם תיהנו מעבודה מעולה עם אחריות, ממחירים תחרותיים ומגימור יוקרתי ומרהיב.