שיש אטלס

שיש אטלס נחשב למשטח פרמיום בזכות העמידות הגבוהה בפני חום, שריטות, סדקים וכתמים, ובגלל תכונות ייחודיות נוספות כמו מראה טבעי, סגנון יוקרתי ושפע העיצובים המרהיבים. משטחי ואריחי שיש אטלס מיוצרים על ידי מותג איטלקי אמין ומוכר בשם Atlas Concorde, אחת החברות המובילות בעולם העיצוב ומשטחי שיש.

למעשה זהו שיש מסוג גרניט פורצלן המיוצר במפעל מתקדם ובאמצעות מכשור טכנולוגי חדשני וייחודי מסוגו. היצרן האיטלקי מציע מבחר קולקציות מרהיבות ומקוריות במראה של אבן ושיש טבעיים. הקולקציות השונות מתאימות למגוון רחב של שימושים בגלל העיצובים המרהיבים והתכונות הייחודיות של השיש.

ניתן להזמין משטחי שיש אטלס במראה של שיש טבעי, עץ מלא, אבן טבעית, בטון ועוד. כמו כן, יש קולקציות של שיש אטלס במגוון מרקמים, גוונים, רמות גימור ודרגות עובי, כולל קולקציה חדשנית של משטחים בסגנון תלת מימד.

משטחי השיש של היצרן האיטלקי המוביל מתאימים בין השאר ליישומים כמו ריצוף הבית או המבנה (יש אריחים במגוון גדלים, כולל מידות גדולות ולא סטנדרטיות), השיש מתאים גם לחיפוי קירות פנים וחוץ, למשטחי עבודה למטבח ולאמבטיה, לעיצוב חדרי רחצה ועוד.

הנכם מוזמנים להתרשם מכל הדגמים של שיש אטלס באולם התצוגה של חברת דארקסטון וכאן באתר. אנו מתמחים בעיבוד שיש אטלס בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח ותוכנית העיצוב. למידע נוסף ולהזמנת משטחי ואריחי שיש אטלס צרו עמנו קשר עוד היום, ואנו נדאג לכל השאר.