שיש דקטון

משטחי שיש דקטון כבשו בסערה את ישראל בגלל המראה האלגנטי והמרהיב ביופיו, ובעיקר בגלל התכונות הייחודיות כגון עמידות גבוהה בפני פגעי מזג האוויר, קרינת UV, אש, שריטות, כתמים, מים ועוד. שיש דקטון נחשב לפתרון מומלץ למשטחי עבודה במטבח הביתי או התעשייתי, לחיפוי קירות פנים וחוץ, לחיפוי חזיתות מבנים ולריצוף פנים וחוץ.

מהפכה במטבח ובעיצוב הבית

משטחי הדקטון מיוצרים על ידי חברת קוסטנטינו מספרד, החומר מוגן בפטנט ומיוצר בתהליך חדשני ומתקדם המבטיח עמידות גבוהה ושלל יתרונות נוספים.

משטחי דקטון מיוצרים באמצעות טכנולוגיית הסנטור של חברת קוסטנטינו, המשטחים מכילים חומרים ומינרלים כמו זכוכית, מתכות, פורצלן וקוורץ. תהליך הייצור המתקדם מבטיח משטחים עמידים במיוחד במגוון מידות, צבעים, טקסטורות ודרגות עובי. כל המשטחים עוברים בקרת איכות על מנת להבטיח ללקוח מוצר איכותי ועמיד, והלקוח זוכה לאחריות מלאה על המשטח.

 

חברת דארקסטון המתמחה ביבוא ושיווק משטחי שיש, גרניט פורצלן ואבן סינטטית מתמחה בין היתר בעיבוד משטחי שיש דקטון.

יתרונות רבים ומשמעותיים של משטחי שיש דקטון כגון:

  • עמידות גבוהה בפני כתמים.
  • עמידות גבוהה במיוחד בפני שריטות.
  • עמידות בפני קרינת UV, שוק תרמי, הקפאה והפשרה.
  • עמידות יוצאת דופן בפני שחיקה.
  • עמידות מצוינת בפני נזקי אש וחום.

כדאי לדעת כי שיש דקטון מגיע במידות לפי דרישה ואפשר לבחור בין 4 דרגות עובי, החל מ-8 מ"מ ועד 30 מ"מ. להזמנת שיש דקטון ולייעוץ מקצועי לבחירת משטחי עבודה למטבח, לחדרי אמבטיה ולפרויקטים נוספים – צרו קשר עוד היום עם נציגי השירות של חברת דארקסטון, ותיהנו גם אתם מפתרונות מתקדמים ומעיצוב מרהיב של הבית או המבנה.

Detalles

Tablas 3D

XGLOSS