שיש קוסנטינו

שיש קוסנטינו הוא דוגמה לאיכות, לעמידות וליוקרה. משטחי השיש של קבוצת קוסנטינו נחשבים לטרנד החם ביותר בעולם העיצוב, לרבות בתחום עיצוב המטבחים. השיש מכיל אחוז גבוה במיוחד של קוורץ, כ-95%, ומינרלים נוספים.

משטחי שיש המכילים אחוז גבוה של קוורץ נחשבים לאיכותיים ולעמידים ביותר, בנוסף אחוז גבוה של קוורץ מעניק למשטח השיש הגנה אנטי בקטריאלית טבעית ומושלמת, לכן זהו משטח היגייני המתאים במיוחד לייצור משטחי עבודה למטבח הביתי, למעבדות, למסעדות ועוד. כמו כן, השיש מתאים לעיצוב חדרי רחצה ולמשטח מעל ארונות אמבטיה.

משטחי השיש מתאימים בעיקר ללקוחות שלא מוכנים להתפשר על איכות, עמידות, היגיינה, תחזוקה קלה ומראה יוקרתי. לכן משטחי השיש מיועדים בעיקר למקומות בהם חשוב להקפיד על היגיינה גבוהה, וללקוחות המחפשים משטחים חדשניים ובאיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא.

 

חברת דארקסטון מתמחה בעיבוד והתקנות משטחי שיש קוסנטינו. אנו רוכשים את המשטחים מהיבואן הרשמי של קבוצת קוסנטינו, ומעבדים את המשטח במפעל המתקדם והחדשני שלנו. כחברה מורשה לשיווק ולעיבוד משטחי שיש קוסנטינו אנו מקפידים על ייצור המשטח לפי מידות מדויקות ובהתאמה לתוכנית האדריכל ולדרישות הלקוח, ללא התערבות כימית, על מנת להבטיח משטח מושלם והיגייני המונע ספיגת נוזלים ולכלוכים ולמניעת היווצרות עובש, פטריות וחיידקים מסוכנים לבריאות האדם.

משטחי שיש קוסנטינו למטבח, לחדרי אמבטיה ולחיפוי קירות מזמינים רק מחברת דארקסטון. התקשרו עכשיו לפרטים נוספים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ופתרונות מתקדמים לעיצוב הבית או העסק.