אבן סינטטית

בתהליך עיצוב ושדרוג המטבח ושאר חללי הבית ניתן לבחור משטחי אבן טבעית או משטחים העשויים מאבן סינטטית. בעת בחירת משטחי שיש למטבח ולחדרי אמבטיה יש לקבל החלטה נכונה ואחראית כיוון שזו השקעה לשנים רבות וההחלטה משפיעה על עיצוב הבית ואיכות חיי הדיירים.

כיום, יש מגוון רחב של משטחי שיש ואבן, רבים בישראל מעדיפים משטחי אבן סינטטית בעיקר משיקולי תקציב, אך גם בגלל המבחר העצום והמראה המרשים והיוקרתי. בין משטחי ואריחי האבן הסינטטית הנפוצים במיוחד בישראל ניתן למצוא את אבן קיסר. שיש אבן קיסר מגיע במבחר עצום של צבעים, גדלים, מרקמים, טקסטורות, דרגות עובי ורמות גימור.

משטחי ואריחי שיש מאבן סינטטית מבטיחים מראה מרשים ואלגנטי, עמידות גבוהה יחסית, ניקוי נוח ותחזוקה פשוטה. עם זאת, אבן סינטטית רגישה לחום גבוה ולחפצים חדים, לכן אין להניח על משטח העבודה מאבן סינטטית סירים לוהטים, וכדאי להימנע מחיתוך ישיר על השיש. 

 

משטחי אבן סינטטית של אבן קיסר נחשבים לפתרון הפופולרי בארץ, האבן הסינטטית נראית כמו הדבר האמיתי, המשטח דומה לשיש טבעי והוא חזק וקל לתחזוקה. את האבן הסינטטית מייצרים במפעלים מודרניים באמצעות מכשור טכנולוגי חדשני, לכן יש מבחר עצום של דוגמאות ודגמים, וכל אחד יכול למצוא את המשטח המתאים ביותר עבורו מבחינת עיצוב, חוזק, עמידות ומחיר.

חברת דארקסטון מזמינה אתכם לאולם התצוגה ולפגישת ייעוץ, נשמח לסייע לכם לבחור אבן סינטטית איכותית ומרשימה ביופייה, ואנו נדאג לעיבוד החומר ולהתקנה מקצועית, תוך התחייבות למחירים אטרקטיביים ולעבודה עם אחריות.